شرکت باربدماشین میهن ، تولید کننده دستگاه کارتن سازی

راهنمای خرید دستگاه کارتن سازی
می 4, 2016

شرکت باربدماشین میهن ، تولید کننده دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی

 

شرکت ماشین سازی باربد ماشین میهن ازجمله برترین تولید کنندگان  دستگاه کاغذسازی، دستگاه ورق سازی و دستگاه کارتن سازی است. موقعیت عالی و تولیدات انبوه در طی بیست سال گذشته  نشان دهنده ی  مهارت و استفاده  از عناصر زبده و با تجربه  است  که مهارتهای مورد نیاز را در کارگاههای آموزشی گوناگون (در کنار سال ها تجربه ) فرا گرفته اند.

این کمپانی با همه ی ایراد های فرا روی خود  همواره سعی داشته است تا با ارائه ی  باکیفیت ترین  ماشین آلات کاغذ سازی به صورت دستگاه کاغذ سازی  (تولید دستگاه های کاغذ سازی از کاغذ باطله، تولید دستگاه های مقوا سازی ، تولید دستگاه های پشت طوسی، تولید دستگاه های متالایز) و با مشورت در زمینه ی  تهیه ،کیفیت و فروش لوازم جانبی بر پیشرفت دستگاه های تولیدی خود افزوده است. و همیشه بر حفظ محیط زیست و کیفیت برتر با ارائه محصولات و راهکارهایی نو رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

آن چه که در مورد یک دستگاه ورق سازی و دستگاه کارتن سازی خوب قابل تأمل است، قابلیت های مورد استفاده آن می باشد. هر آن چه می توان به عنوان ورق هایی در لایه های گوناگون برای کارتن سازی توسط دستگاه ورق سازی تولید نمود، مورد اهمیت قرار میگیرد . امکان چاپ طرح، لوگو و چاپ حروف متنوع با خوانایی بالا به کیفیت ورق های تولیدی و دستگاه تولیدی نیز بستگی دارد. میشود از یک دستگاه ورق سازی مناسب جهت استفاده از جعبه سازی در بسته بندی های کم حجم، کم هزینه ، بادوام  ( از منظر استحکام، خمیدگی و ضرب دیدگی) برای تولیدات و کالاهای متنوع بهره مند گردید. دستگاه کارتن سازی مرغوب می تواند بهترین کارتن های بسته بندی را در انواع گوناگون و اندازه های مختلف بسازد. کارتن ها و بسته هایی که قابلیت حمل آسانی داشته و دارای کیفیت و مرغوبیت بیشتری باشند،محیط پیرامون را آلوده نکرده و از تولید پرزهایی که موجب بروز آلرژی و حساسیت می شود، جلوگیری می کنند.

تناسب در برش ورق هایی با قطر بالا و سایزمناسب برای  ورود به دستگاه کارتن سازی جهت تولید جعبه هایی مناسب در سایزهای گوناگون  برای محصولات مختلف از جمله نکات قابل توجه است و فراهم نمودن این ماشین آلات (دستگاه کاغذ سازی – دستگاه ورق سازی – دستگاه کارتن سازی) برای مشتریان گرامی در اقصی نقاط کشور بوسیله  تماس با شرکت کیان و مشاوره رایگان با مشاوران این کمپانی میسر میباشد.

این شرکت نه تنها یکی از تولید کنندگان عالی کشور در خصوص تولید و ساخت دستگاه کاغذسازی، دستگاه ورق سازی و دستگاه کارتن سازی می باشد، بلکه به عنوان یکی از وارد کنندگان دستگاه های اصلی و درجه کیفی بالا  هم می باشد . می توانید انواع محصولات را در این مجموعه برای انتخاب مناسب خود مشاهده نموده و از اطلاعات فنی دستگاه ها نیز به صورت رایگان مطلع شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *